400 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Hava Pompası Modelleri

Lastik pompası lastiğinizin havası indiği zaman kullanılarak pratik bir biçimde lastiğinizi şişirmenizi sağlayan fonksiyonel bir üründür. En kullanışlı ve değişik özelliklere sahip olan lastik şişirme kompresörü modellerini 4monline.com 'da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hava Pompası Nasıl Çalışır?

Lastik şişirme pompası kullanımı aracınızın lastiği indiği zaman çakmak girişine bağlanarak kullanılabilir. Hava pompasını kullanmadan önce lastiğin üzerinde yer alan sibop kapağını açıp ardından araç lastik pompası cihazını bu bölüme yerleştirmeniz gerekir. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra cihazın üzerinde bulunan mandalları kapatmanız gerekir. Araç hava kompresörü fişini çakmak yuvasına taktıktan sonra aracınızı çalıştırarak lastiğinizi kolayca şişirmeye başlayabilirsiniz. Elle şişirme işleminden çok daha kısa sürede ve güç harcamadan kullanabileceğiniz hava pompası fonksiyonelliği ve uzun ömürlü kullanımı ile avantaj sağlar.

Hava Pompası Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Özellikler

Elektrikli hava pompası alırken ergonomik olan kaymayan materyalden üretilmiş olan cihazları tercih etmeniz önerilir. Konforlu ve güvenli bir gerçekleştirmek için sağlam yapıda çelik gövdeye sahip ürünleri tercih etmeniz uzun ömürlü bir kullanım elde etmenizi sağlar. Kolay taşınabilen portatif ürünler az yer kaplaması ile avantaj sağlar. Araç hava kompresörü modelleri içinden seçim yaparken basınç göstergesine sahip olan ürünleri tercih etmeniz önerilir. Işıklandırılmış göstergelere sahip modeller ise karanlık ortamlarda dahi cihazı etkin bir şekilde kullanmanıza yardımcı olur.

Hava Pompası Özellikleri

Değişik aparatlara sahip olan lastik şişirme pompası modelleri içinden kablo uzunluğuna göre farklı seçenekler bulunur. Kullanımınıza uygun olan şarjlı ya da elektrik ile çalışabilen pompa modellerinin dışında USB girişi bağlantısı ile çalışabilen modelleri de tercih edebilirsiniz. USB girişi yer alan pompalar, ayrıca akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi elektronik cihazları şarj etme imkanı da sunar. Farklı teknik özellikleri bulunan araç kompresör modelleri içinden uzun kablolu olan modeller tüm lastiklere kolay bir şekilde ulaşması ile sıklıkla tercih edilir.

En İdeal Hava Pompası Modelleri

Araç dışı aksesuar içinde en çok ihtiyaç duyulan cihazlardan biri olan hava pompası, lastiğiniz patladığı anda müdahale edebilmenizi sağlar. En kullanışlı hava pompası modellerinin yer aldığı 4monline.com'dan ihtiyacınız olan ürünü hemen satın alabilirsiniz. En uygun hava pompaları aynı gün kargo ile 4monline.com'da!

Alışveriş sepetiniz boş!

Tüm Hakları Saklıdır. ©2021
bursaeticaret