300 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Yapı Market &  Hırdavat

Bir iş yaparken ihtiyacınız olan yardımcı aletlerin neredeyse çoğu yapı market hırdavat  malzemeleri grubundadır. Evinizde iş yerinizde bir onarım yaparken neye ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız ilk iş,  hırdavat ürünlerine bakmanız olacaktır. Yapıştırıcıdan el aletlerine kadar çok geniş bir yelpaze sunan Hırdavat ürünlerinin fiyatlarına baktığımızda özellikle küçük sarf malzemelerde genel olarak çok makul fiyatlar olduğunu söyleyebiliriz.

Yapı Market Hırdavat malzemeleri çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Başlıca bu ürünün kullanıldığı kategorileri; izolasyon silikon, elektrikli el aletleri, eldiven çeşitleri, iş emniyet ayakkabıları, iş güvenlik kıyafet ve elbiseleri, takım çantaları, merdivenler, transpaletler, hava pompaları, bahçe ve tarım aletleri ve benzeri gibi ürünleri kapsamaktadır.

Hayatınızın her noktasında ihtiyaç duyabileceğiniz hırdavat ve sanayi ürünlerini bulabileceğiniz en doğru adrestesiniz. Tüm sanayilerin hırdavat ihtiyaçlarını tüm kamu kurumlarının hırdavat ihtiyaçlarını kobi ve büyük işletmelerinin hırdavat gereçlerini tedarik etmekteyiz. Hırdavat malzemelerinde en tercih edilen markaları sizlere en uygun hırdavat fiyatlarıyla sunmaktayız.

Binlerce çeşidi olan hırdavat malzemesini istediğiniz fiyata istediğiniz markaların kaliteli ürünleri ile bir tıkla adresinize teslim ediyoruz. Günümüzde birçok işimizi internet üzerinden halletmekte olduğumuz gibi hırdavat konusunda da internetten kolaylıkla alışverişinizi yapabilirsiniz. Hırdavat malzemelerinin birçoğu kazaya yol açabilen malzemeler olduğu için kalite ve güvenlik çok önemlidir. Sizler tüketici olarak bu geniş ürün yelpazesinde aradığınız kalitedeki ürünü bulmak için vakit harcamanız zaman kaybına yol açacaktır.

Binlerce çeşidi olan hırdavat malzemesini istediğiniz fiyata istediğiniz markaların kaliteli ürünleri ile bir tıkla adresinize teslim ediyoruz.

Tüm yapı market hırdavat ürünlerini en uygun, en ucuz fiyatlara 4monline.com dan satın alabilirsiniz.

İndirim
%18 KDV Dahil
England Chelsea Krom Tornavida Seti Sarı ve Turuncu Renk
İndirim
%18 KDV Dahil
Günün Fırsatı Master E280 Silikon Beyaz 310ml 280gr 510101
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
Tüm Hakları Saklıdır. ©2020
bursaeticaret