300 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Güç Kaynakları

Teknolojinin yaygın kullanıldığı ve çok hızlı gelişim gösterdiği günümüzde, paralel temiz enerji ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacı karşılayabileceğimiz tüm araçların genel adı güç kaynaklarıdır. Bağlı bulundukları elektrik devrelerinde, şebekede oluşan bozulmaları düzelten sistemlerdir. Ani voltaj yükselmesi, düşmesi, gerilim dalgalanmaları ve gürültüleri süzerek çıkış noktasında sabit ve temiz gerilim ile besleyen cihazlardır.

Bu kaynaklar içerisinde birçok çeşit barındırmaktadır. Akü şarj cihazları, Aküler, Balast, Converter, Inverter, Led Güç Kaynakları, Piller, Endüstriyel Piller, Kullanıcı Pilleri, Şarj Kontrol Cihazları, Adaptörler gibi birçok seçenek bulunmaktadır. Duracell, İnform markalarına ait ürünleri bu kategori içerisinden bulabilir, her bütçeye uygun fiyatlar ile elektromarketim.com üzerinden satın alabilirsiniz. Özellikleri Genel amaçları, ihtiyaç duyulan enerji akımını karşılamaktır. Farklı özelliklerde çeşitli ürünler bulunmaktadır.

Ups; elektrik sorunları nedenleriyle veri kaybı yaşamamak için kullanılmakta olan cihazlara denir. Kesintisiz güç kaynağı ile büyük oranlarda kayıpların meydana gelmesini engellemektedir.

Balast; floresan aydınlatma sistemlerinde, lambalara giden elektrik akımını düzenleyerek lambaların yanmasına yetecek voltajı sağlamaktadır.

Şarj Kontrol Cihazları; akülerin şarj takibini sağlamaktır. Akülerin zarar görmesini engellemektedir. Akünün sıcaklık dengesini sağlamaktadır.

Akü Şarj Cihazları; aküleri şarj etmek amacıyla kullanılan bir cihazdır.

Aküler; elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depo etmektedir. Devresine alıcı bağlandığında kimyasal enerjiyi tekrar elektrik enerjisine çevirir ve dış devreye vermektedir.

Piller; kimyasal reaksiyonu kullanarak enerji sağlayan bir kaynak olarak bilinir. Günlük hayatta birçok cihazda kullanılmaktadır.

Converter; elektrik enerjisinde kontrolü sağlar ve herhangi bir akım şeklinde olan enerjiyi başka bir akım şekline dönüştürmektedir.

Inverter; enerji tasarrufu sağlamak adına üretilmiş olan bir cihazdır. Alternatif akımdan doğru akıma, oradan da alternatif akıma dönüştürerek, frekans gerilimini ayarlayarak çalışmaktadır.

Led Güç Kaynakları; sistemlerin ihtiyaç duymuş olduğu enerjiyi karşılamak amacı ile üretilmişlerdir. LED ışık kullandığınız alanlarda, daha sağlıklı bir aydınlatma için bu cihazlar tercih edilmektedirler.

Adaptörler; şebekeden gelen elektrik enerjisini, cihaza aktararak çalışmasını sağlamak için kullanılan bir araçtır.

Neden Tercih Edilir?

Kendi elektriğinizi kendiniz üretmek istediğinizde bu cihazları tercih edebilirsiniz. Elektrik akımının sağlıklı bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak bütün ürünleri bu kategori altında bulabilirsiniz. Hayatlarımızın her yerinde karşımıza çıkan bu ürünler sayesinde elektronik cihazlarımızı kullanabilmekteyiz. Güç kaynakları bizler için artık tercihten ziyade ihtiyaç haline gelmiştir. En kaliteli Güç Kaynakları Çeşitleri, hızlı kargo imkanı ile ww.4monline.com'da. İndirimli fırsatları kaçırmayın! Online olarak satın alın, kapınıza kadar gelsin!

Tüm Hakları Saklıdır. ©2020
bursaeticaret