400 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Bahçe Sulama Ekipmanları

Çimlerinizin ve bitkilerinizin daha sağlıklı, canlı ve yeşil görünmesi için doğru sulama yapmak çok önemlidir. Bahçe sulama aparatları arasından hortum bağlantı aparatları musluk adaptörleri, hortum ucu, musluk bağlantısı, sulama tabancası, ayarlı sprey seti, hortum tabancaları, sprey sulama aparat gibi yardımcı ürünleri satın alabilirsiniz. Bahçe sulama sisteminizi kurmanız için ihtiyacınız olan bahçe sulama aparatları ürünlerinin çeşitlerine uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bahçeniz için tüm sulama ihtiyaçlarını satın alma işleminizi www.4monline.com üzerinden online olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Fıskiyeler

Fıskiye ile sulama işi artık çok kolay. Yağışların az olduğu dönemlerde çiçeklerin, bitkilerin ve ağaçların düzenli olarak sulanmaya ihtiyacı vardır. Kısa sürede yorulmadan ve pratik bir şekilde bahçenizin sulama ihtiyacını karşılayacak fıskiyeler uygun fiyat ve modelleriyle 4monline.com online alışveriş sitemizde. Bahçenizde uzun yıllar kullanabileceğiniz fıskiyeler dayanıklı plastikten ve paslanmaz metalden üretilmiştir. 90 derece ile 360 derece arasında ayarlanabilir döner başlık sayesinde istediğiniz uzaklığa kadar sulama yapabilirler.

Hortum Tamburları

Bahçe gibi tüm dış mekan bakımlarında kullanılan en önemli araçlardan biri de hortumdur. Hortumun kırılması, karışması ve eskimesi hepimizin kabusudur. Bunu önlemek için kolay ve rahat kullanım sağlamak için hortum tamburuna ihtiyaç duyarız. Hortum sarma makineleri sayesinde hortumunuzu daha düzenli toparlayabilir, sulama işinizi daha çabuk ve kolay bir şekilde yaparsınız. Böylelikle kırılmanın ve eskimesinin önüne geçmiş olursunuz. Uzun sulama hortumu bahçenizde bir yığın halinde durması yerine düzenli bir şekilde hortum tamburuna sarıldığında hem göz, hem de rahatlıkla kaldırıp bir yere koyabilirsiniz. İhtiyacınızı karşılayacak şekilde rahat, hafif ve ergonomik kullanım sağlamaktadır.

Sulama Hortumları

Büyük bağ, bahçelerde, geniş tarım alanlarda sulama işi yorucu, zor olmaktadır. Kaliteli, dilediğiniz uzunluktaki bir hortumla sulama geniş alanlarda kolaylıkla yapılabilmektedir. Bir çok çeşidiyle birbirinden farklı bahçe sulama hortumları ile sulamayı daha kolay ve zahmetsiz bir hale getirebilirsiniz. Bahçe sulama sistemlerinde kullanılan bahçe sulama hortumu çeşitlerini sitemizden bulabilir, uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz. Bütçenize en uygun ve ihtiyacınız kadar uzunlukta sulama hortumlarına www.4monline.com da bulabilirsiniz. Sulama hortumları ve diğer tüm bahçe bakım malzemeleri en iyi fiyatlarla kapınızda! Bahçenizde ihtiyacınız olan sulama sistemleri kredi kartına taksit imkanları ve havale seçenekleriyle Türkiye'nin her yerine aynı gün gönderilmektedir.

Alışveriş sepetiniz boş!

Tüm Hakları Saklıdır. ©2021
bursaeticaret