300 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

Yapı Market & Bahçe

Bahçedeki çimlerin uzunluğu, bitkilerin sulanması, gübre kontrolü, ilaçlama vb. pek çok durum bahçe bakımına girer. Bakım için temel bazı aletlerin başında, budama makası, sulama kabı, eldiven, hortum, el arabası, kürek, tırmık ve saksılar gelir. Bahçenizin içeriğine göre farklı malzemelere gereksinim duyabilirsiniz. Bahçe malzemelerini yapı, tarım, peyzaj, sulama, dekor gibi çeşitlendirebiliriz. Bahçe dekorasyon zevkiniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda farklı ürünlerden faydalanabilirsiniz. Bahçe yapı market hem ihtiyaçlarınızı hem de bahçenizin görünümünü güzelleştirecek pek çok ürünü kolayca bulabileceğiniz doğru adrestir. Bahçenizde güzel görünümler elde etmek için sayfamızda yer alan bahçe yapı malzemeleri kısmını inceleyebilirsiniz. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan bahçe malzemeleri farklı çeşitleri ile karşınıza çıkıyor. Bakım için gerekli ürünleri ve dekorasyonda kullanabileceğiniz malzemeleri ihtiyaçlarınız doğrultusunda tercih edebilirsiniz.


Bahçe Dekorasyon Önerileri

Etkili bir bahçe dekorasyonu için pek çok farklı ürün bir arada kullanılabilir. Önemli olan doğru ürünü doğru alana yerleştirmektir. Bahçe dekorasyonunda farklı ürünler ihtiyaç duyulan durum ve yere göre farklı yerlerde kullanılmaktadır. Bahçenizde yaşam alanlarınızdan biridir. Bahçenizde estetik ve güzel etkiler yaratmak için dekoratif ürünlerden faydalanabilirsiniz. Sıradan bir bahçede bile dekorasyon ürünlerinin etkisi büyüktür. Doğru tercih edilecek ürünlerle bahçenizi harika bir alana dönüştürebilirsiniz. Günün yorgunluğunu, üzerinizdeki stresi en güzel bahçenizde atabileceğiniz gibi bahçenizde yapacağınız ufak dokunuşlarla bu tazelenmeyi arttırabilirsiniz. Nasıl bir bahçe istediğinize karar vermeniz doğrudan bahçe dekorasyonunuzu şekillendirecektir. Modern, lüks dokunuşlar ya da kendin yap projeleri ile bahçenizi tamamen kişiselleştirmek sizin elinizde. Bahçe dekor malzemeleri bahçenizin konsept ve stilini yansıtmak için özenle seçilip kullanılmalıdır. Dekorasyon zevkiniz ve ihtiyaçlarınıza göre ürün tercihiniz değişiklik gösterebilir. Dekoratif bahçe ürünleri farklı markalar tarafından piyasaya sunulmaktadır. Bahçenize uyumlu severek kullanabileceğiniz bahçe dekor malzemeleri alternatiflerini ürün sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Farklı ürün tasarımları ve mekanlara sağladıkları hoş görünümleri ile dekoratif bahçe malzemeleri beğeniyle kullanılıyor. Bahçenizde estetik bir görünüm yakalamak ve dekorasyonunuzu tamamlamanın keyfine varmak için doğru ürünü seçmeniz yeterli. Bahçenizde kullanılacak fazla dekor bahçenizin ferah olmasını engelleyebilir. Sayfamızda yer alan ürünleri tek başlarına kullanılabileceğiniz gibi tamamlayıcı ürünlerle birlikte de değerlendirilebilirsiniz. Bahçe yapı malzemeleri ürün seçeneklerini sayfamızdan inceleyerek hoşunuza giden ürünü bu sayfa üzerinden hemen satın alabilirsiniz.


Bahçenizdeki Yardımcılarınız El Aletleri

Bahçeye sahip olan kişilerin büyük zamanı bahçenin bakımı ve düzenlenmesi gibi uğraşlarla geçer. Bahçe bakımında işinizi kolaylaştıracak aletler ve malzemelerden faydalanarak kısa sürede bahçe düzenlemenizi yapabilirsiniz. Farklı işlevlere sahip bahçe aletleri ile bahçenizde pratik çözümler üretebilirsiniz. Bitkilerinizin daha canlı ve sağlıklı büyümeleri için bahçe makasından faydalanarak budama yapabilirsiniz. Bahçe çizmeleri kullanarak bahçenize özel bir ayakkabı kullanmış olur böylece daha rahat çalışırsınız. Ellerinizin zarar görmemesi ve kirlenmemesi için bahçe eldivenlerinden kullanabilirsiniz. Yabani otlardan kurtulmak ve bahçenizin toprağını havalandırmak için farklı çapalardan faydalanabilirsiniz. Toprakta yapılacak düzletme, taşıma, belleme, yabancı cisimlerin ayıklanması gibi pek çok işlem için farklı boy ve ebatlardaki tırmık ve küreklerden seçebilirsiniz. Bahçe aletleri kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli olarak çeşitlenmektedir. Bahçenize dökülen yapraklar için yaprak toplayıcılardan yararlanabilirsiniz. Yeni çıkan aletler bahçenizdeki işlerinizi kolaylaştırıyor. Bahçenizdeki toprağınızı kolay ve pratik şekilde havalandırmak için kültivatörlerden yardım alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı belirleyerek bu doğrultuda seçimler yaparak doğru bahçe malzemelerini kullanmış olursunuz. Ürün seçimi yaparken kaliteli olanları seçmek sizi küçük ev kazalarından da korur. Kullanılacak ürünlerin boy ve ebatları kullanacak kişiye özel olarak seçilmelidir. Kürek, tırmık gibi ürünlerin sap boyu sizin boyunuzla uyumlu olmalıdır. Budama aletleri için keskin ve dayanıklı olanlar seçilmelidir. Eğer siz de bahçeniz için uygun el aletleri ve malzemeleri arıyorsanız ürün sayfamızı inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Kaliteli ve fonksiyonel ürünler seçerek, bahçenizde keyifle zaman geçirin. İdeal bir bahçe yaratmak için bahçe el aletleri her zaman elinizin altında bulunmalıdır. Bahçenizde toprakla iç içe zaman geçirmek için beklentilerinizi belirleyip, ihtiyaç listenizi oluşturabilirsiniz. Günün en keyifli zamanlarını geçireceğiniz bahçeniz için hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bahçe el aletleri ürünlerinden satın alabilirsiniz.


Bahçe Peyzaj Malzemelerinden Nasıl Yararlanılır? 


Bahçenizin her mevsim kullanışlı ve yeşil kalması için doğal malzemeleri tercih etmelisiniz. Bahçenizde yeterli alan varsa süs havuzu, yürüyüş yolu, çocuk oyun alanı, sebze bölümü gibi alanları ayrı ayrı planlayabilirsiniz. Bahçeniz için aksesuar olarak kullanabileceğiniz doğal renkli taşlar, çitler, tahta kazıklar, süs havuzları, toprak saksılar, yapay saksılar, aydınlatma ekipmanları, ışıklı taşlar, bahçe heykelleri, çim, bitkiler, fidan koruma tahtaları, uyarı ve ikaz levhaları, yürüme yolları, yapay çeşmeler, gibi aklınıza gelen birçok malzemeyi peyzajınızda kullanarak dilediğiniz bahçeye kavuşabilirsiniz. Bahçenizin tasarımı dışardan da Ev & Yaşam alanınızın içinden de görsel açıdan bütünleyici bir görünüm sergilemelidir. Bitki seçimlerinde dikkat edilmesi gereken önemli kriter uygun iklim koşulları ve toprağınızın özelliğidir. Seçeceğiniz bitkiler bahçenizin büyüklüğü ile de doğru orantılı olmalıdır. Bahçe peyzaj malzemeleri ile bahçenizde çarpıcı ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Dış mekanlarda kullanıma uygun olarak üretilen bahçe karoları ve bahçe çitleriyle bahçenizde sıcak bir dekorasyon atmosferi yaratabilirsiniz. Bahçenizde kullandığınız mobilyalarınıza uyumlu peyzaj ürünleri tercih ederek hoş bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bahçenizde kullanacağınız ürünleri dış koşullara uygun ve dayanıklı seçmeniz uzun yıllar rahatlıkla kullanmanızı sağlayacaktır. Bahçenizde vakit geçirirken dışardan görünmek istemiyorsanız bahçe korkulukları ya da uzun boylu bitkiler size bu konuda yardımcı olacaktır. Özel alanları bölümlemek için bahçe paravanlarından faydalanabilirsiniz. Dilerseniz bahçenizin peyzajına uygun aydınlatma ürünleri kullanarak bahçe dekorasyonu konusunda başarılı bir bahçeye imza atabilirsiniz. Ürün sayfasında bahçe kategorisinde birbirinden farklı tasarımlara sahip bahçe peyzaj ürünlerini bulabilirsiniz. Bahçenizde farklı alanlarda kullanabileceğiniz yapay ve doğal peyzaj ürünlerinden seçerek dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz. Bahçenizin keyfini çıkarmanızı sağlayacak pek çok farklı ürün için sayfamıza göz atabilirsiniz. Hemen şimdi siz de ihtiyacınızı karşılayacak bahçe peyzaj malzeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi edinerek sayfamızdan beğendiğiniz ürünleri satın alabilirsiniz. En uygun ve en kullanışlı bahçe malzemeleri www.4monline.com'da!

İndirim
%18 KDV Dahil
Spring Garden Metal Kazıklı Bahçe Park Çim Sulama Fıskiye 507880
İndirim
%18 KDV Dahil
Spring Garden Plastik Kazıklı Bahçe Park Çim Sulama Fıskiye 507881
İndirim
%18 KDV Dahil
Spring Garden Bahçe 60 Metre Hortum Sarma Arabası 507870
İndirim
%18 KDV Dahil
Spring Garden Bahçe 60 Metre Hortum Sarma Makarası 507871
İndirim
%18 KDV Dahil
Spring Garden Bahçe 45 Metre Hortum Sarma Arabası 507872
İndirim
%18 KDV Dahil
Spring Garden Bahçe 45 Metre Hortum Sarma Makarası 507873
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 12 (1 Sayfa)
Tüm Hakları Saklıdır. ©2020
bursaeticaret