300 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ

4monline.com olarak Volt Gazetesi Ropörtajımız

4monline.com olarak Volt Gazetesi Ropörtajımız

4MONLİNE.COM

Türkiye, teknolojiye hızlı uyum sağlayan genç nüfusu ile büyük bir potansiyel taşıyor. Biz 4monline.com olarak bu potansiyelden heyecan duyduğumuz için yatırımlarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. 

Projeye başladığımız andan şuan ki zamana kadar ciddi yatırımlar yapıp uzun bir zaman harcadık ve hala devam etmekteyiz. Bu yatırımlarla elektrik sektöründe ki dijital dönüşümü hemde e-ticaret pazarını ve ekosistemi büyütmeyi hedefliyoruz.
Elektrik sektöründe pazaryeri ile perakendenin kaçınılmaz dijital dö-nüşümüne öncülük etmeyi planlıyoruz.

4monline.com | 4M Altın Elektrik Online Alışveriş sitesinde, istediğiniz her ürüne ulaşabilir rahatlıkla kıyaslama özelliğini kullanabilir ve kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
Cari çalışılan müşterileri-miz de ekstra iskonto kam-panyalarından yararlana- caklar yani 4M mağaza-larına gelen cari müşterimiz normal bir ürünü mağazadansa sitede daha uygun fiyatlara (256 bit SSL yüksek kredi kartı güvenlik sistemiyle) kredi kartlarıyla evinden,iş yerinden hatta seyahatleri sırasın cep telefonlarından, tablet ve notebook (bilgisayar)larından hızlı bir şekilde güvenle alacaklar. Müşterilerimiz ve 4monline.com adresine giriş yapan herkes güvenli alışverişin keyfini çıkarabilir. Tek tıkla sipariş vermeleri yeterli biz siparişlerini adreslerine kargolarız.
Bu alanda birçok yenilikler planla-maktayız, çok yakında çok daha kapsamlı dijital projeler ile ekibimizi genişletip genç ve dinamik arkadaşlarımızla birlikte sizlere güvenli ve en uygun fiyatları sunmak için çok çalışacağız.


Kağan Tunç
4monline.com Yöneticisi
Yorum Yapın

Tüm Hakları Saklıdır. © 2019
bursaeticaret