250 TL VE ÜZERİ KARGO ÜCRETSİZ


4MONLİNE.COM | 4M ALTIN ELEKTRİK ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ

Türkiye, teknolojiye hızlı uyum sağlayan genç nüfusu ile büyük bir potansiyel taşıyor. Biz 4monline.com olarak bu potansiyelden heyecan duyduğumuz için yatırımlarımıza aralıksız bir şekilde devam ediyoruz. Projeye başladığımız andan şuan ki zamana kadar ciddi yatırımlar yapıp uzun bir zaman harcadık ve hala devam etmekteyiz. Bu yatırımlarla elektrik sektöründe ki dijital dönüşümü hemde e-ticaret pazarını ve ekosistemi büyütmeyi hedefliyoruz.

Elektrik sektöründe pazaryeri ile perakendenin kaçınılmaz dijital dönüşümüne öncülük etmeyi planlıyoruz.

4monline.com | 4M Altın Elektrik Online Alışveriş sitesinde, istediğiniz her ürüne ulaşabilir rahatlıkla kıyaslama özelliğini kullanabilir ve kampanyalı fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Cari çalışılan müşterilerimiz de ekstra iskonto kampanyalarından yararlanacaklar yani 4M mağazalarına gelen cari müşterimiz normal bir ürünü mağazadansa sitede daha uygun fiyatlara (256 bit SSL yüksek kredi kartı güvenlik sistemiyle) kredi kartlarıyla evinden,iş yerinden hatta seyahatleri sırasında cep telefonlarından, tablet ve notebook(bilgisayar)larından hızlı bir şekilde güvenle alacaklar.

Müşterilerimiz ve 4monline.com adresine giriş yapan herkes güvenli alışverişin keyfini çıkarabilir. Tek tıkla sipariş vermeleri yeterli biz siparişlerini adreslerine kargolarız.

Bu alanda birçok yenilikler planlamaktayız, çok yakında çok daha kapsamlı dijital projeler ile ekibimizi genişletip genç ve dinamik arkadaşlarımızla birlikte sizlere güvenli ve en uygun fiyatları sunmak için çok çalışacağız.


BURSA OSMANGAZİ MERKEZ                                                        


BURSA YILDIRIM ŞUBEBURSA NİLÜFER ŞUBE                                                           


ESKİŞEHİR ODUNPAZARI ŞUBEÇALI FABRİKA 224 KABLO


Tüm Hakları Saklıdır. © 2019
bursaeticaret